توضیحات کامل :

پاورپوینت بررسی ساپیوسکشوال در 24 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

ساپیوسکشوال چیست؟

مزایا و معیاب سایپوسکشوال بودن چیست؟

بعضی از علائمی که می گویند شما ساپیوسکشوال هستید

 

بخشی از متن

مقدمه

هنگامی که زن زیبایی را ملاقات می کنید و در ذهن خود به فکر برقراری رابطه با او هستید، شاید احساسی که نسبت به وی دارید، تنها مربوط به ظاهر او نمی باشد. در سالم ترین و شادترین رابطه، ارتباط های ما فراتر از جذابیت ظاهری و احساس جنسی رفته و به خصوصیاتی می رسد که بدون شک در روابط طولانی مدت بیش تر از چیزهای دیگر دارای اهمیت می باشد. به این دلیل است که چرا بسیاری از افراد خود را سایپوسکشوال معرفی می کنند.

ساپیوسکشوال صرفاً جذب شدن به هوشمندی، بیش از هر چیز دیگر می باشد. این به معنی این نیست که شما سایر بخش های بدن زن را تحسین نمی کنید، بلکه آنها دارای امتیازات اضافی در رابطه می باشند و در زیر تمام آنها مباحث، شوخی ها و هوشمندی هایی است که طرف مقابل از خودش نشان می دهد.

داشتن درک دقیق از ساپیوسکشوال نه تنها به شما کمک می کند که بدانید در صورت مجرد بودن به دنبال چه چیزی هستید، بلکه به شما اجازه می دهد دست به جستجو زده و افراد را به شیوه های جدید که شما را تحریک می کنند، کشف کنید بویژه اگر در یک رابطه عاشقانه و متعهدانه قرار دارید.

در ادامه درباره ساپیوسکشوال همراه با بعضی نشانه های اصلی آن خواهید خواند.

ساپیوسکشوال چیست؟

لازم نیست فردی هوشمند یا اهل معاشرت باشید تا جذب هوشمندی شوید. پاول دی پمپو، نویسنده و روانشناس، Psy.D، ABPP توضیح می دهد: "ساپیوسکشوال (به انگلیسی: Sapiosexual) تقریباً کلمه ای جدید است که فردی را توصیف می نماید که هوشمندی را به عنوان بزرگترین شکل تحریک و جذب شدن به طرف مقابل در نظر می گیرد. هوشمندی و مشاهده اینکه دیگران از آن در اعمالشان استفاده می کنند، بیش از هر چیز برای این افراد محرک است."

عشق بازی برای شما ممکن است نیازی به شامپاین، شوخی کردن و سکس دهانی نداشته باشد و در عوض چیزی که بتواند شما را تحریک کرده و برای رابطه جنسی آماده سازد می تواند یک بحث محرک یا شنیدن مباحث طرف مقابل از یک موضوع که وی بشدت درباره آن تلاش کرده است، باشد. این سطح از هوش معمولاً بین هر دو طرف متقابل است یعنی اگر شما یک ساپیو باشید، احتمالاً تنها در ملاقات با یک سایپوی دیگر احساس راحتی خواهید کرد.

  و ...